Наскільки важлива достовірна і повна інформація про землю ні у кого не викликає сумнівів. Інше питання: як ефективно розпоряджатися цією інформацією, як її накопичити, як аналізувати і контролювати використання ресурсів і прав. Сучасні комп'ютерні технології з легкістю справляються з вирішенням усіх цих завдань.
Ми успішно розробляє кадастрові системи з 2006 року і пропонуємо одні з кращих рішень на українському ринку. Наші системи базуються на власних розробках і не вимагають покупки додаткових ліцензій (наприклад, ArcGis, Mapinfo, Oracle, MS SQL Server). Функціонал систем дуже широкий: занесення будь-картографічної інформації і реєстрів, перевірка даних, реєстрація прав, ведення історії, підготовка звітів, захист інформації та ін.
Реєстр земельних ділянок і прав. Однією з основних функцій системи є внесення, накопичення і підтримання в актуальному стані реєстрів прав, договорів оренди, землекористувань та правових документів. Поповнення цих даних можливо на основі обмінних файлів (Форматів IN4/XML), з облікових реєстрів і вручну при наявності тільки технічної документації. Модуль внесення обмінних файлів робить перевірку файлу, в автоматичному режимі визначає накладки, дублікати кадастрових номерів (всього близько 14 тестів).
Картографічна інформація. Використання картографічних матеріалів дозволяє більш повно володіти інформацією про стан земельних ресурсів. Вікно карти являє собою невелику ГІС з усіма необхідними інструментами. В основі лежить карта кордонів ділянок. Ви також можете використовувати в роботі: знімки високої роздільної здатності, карти розділу територій, сервіси WMS і Google, векторні карти будь-яких форматів, графічні підоснови. Слід зазначити, що система не виконує ГІС операцій (створення таблиць, редагування об'єктів, прив'язку планшетів) - це робиться в інших програмних продуктах (зокрема ГІС SynergyMap).
Пошук і аналітика. Пошук землекористувача або ділянки і аналітичні запити - це одні з найважливіших функцій системи. Критеріями пошуку може бути будь-яка доступна інформація (наприклад, ПІБ, інн, адреса ділянки, право, № державного акту). Система відповідає на питання: які ділянки зареєстровані на дану особу, або кому належить ця ділянка, або скільки зареєстровано в даному місяці договорів оренди, або скільки орендарів в даному регіоні і т.д. Результати пошуку можна відобразити у вигляді списків або викопіювань з карти. І складання таких запитів не вимагає спеціальних знань.
Ведення архіву та історії. Організація архіву документів в електронному вигляді також одна з переваг даної системи. Це можуть бути сканкопії правовстановлюючих документів, рішень, розпоряджень, планів, спірних питань у будь-яких форматах файлів.
Підготовка документів. Користувачеві надається можливість автоматизації підготовки типізованих документів. Потужна унікальна система створення за шаблоном не вимагає спеціальних знань і дозволяє створити документ будь-якої складності (наприклад, кадастровий план, ситуаційний план, рішення/розпорядження, витяг, викопіювання, висновок, довідки). Правильно складений шаблон автоматично підставляє дані про ділянку, землекористувача, графіку, що зменшує ручне введення, кількість помилок і час підготовки.
Захист інформації. Повноцінна кадастрова система повинна як
мінімум бути захищена від неавторизованого входу і від спотворення інформації,
яка в ній зберігається. Ми зробили цілий ряд заходів в цьому
напрямку.
• База користувачів системи. Доступ до цієї бази має тільки адміністратор.
Він створює користувачів і призначає їм права доступу до окремих модулів і функцій.
• Виконання операцій покроково запобігає випадковістям дій.
• Обмеження функціоналу системи рамками законодавства (наприклад,
неможливість змінити межі ділянки вручну, але тільки виконавши процедуру повторного
внесення відкоригованого обмінного файлу з зазначенням причини заміни ділянки).
• Важливі дії користувачів протоколюються і можуть бути
використані в службових розслідуваннях.
Зв'язок з іншими системами. Вибираючи наші системи, ви не обмежені закритим форматом даних, коли дані програми не можуть бути використані іншими користувачами або системами. Дистанційні бази даних базуються на СУБД Posgtres, MS SQL Server або Oracle. Картографічні матеріали мають формат Mapinfo. Для статистичного аналізу дані переносяться в Microsoft Excel/Word. Роботу з картами можна розширити в програмі ГІС SynergyMap або Mapinfo.
Розробка програми "Земельний облік" (2007). Виконання всіх функцій земельно-кадастрової системи. Ведення бази даних земельних ділянок, карта, аналіз, пошукова система, локальний і мережевий режим.
Автоматизована система для філій державного земельного кадастру (2009). На базі "Земельного обліку" створена база земельних ділянок. Окремі модулі дозволяють вносити і перевіряти обмінні файли, формувати поземельні книги, витяг, друкувати державні акти.
Автоматизована система ведення чергового кадастрового плану та реєстрації для територіальних органів Держкомзему згідно з указами №749 і №1021 (2011). На базі "Земельного обліку" створений черговий кадастровий план. виконувалася перевірка обмінних файлів, друк поземельних книг, реєстрація прав. Також велася реєстрація звернень.
Наші рішення в області електронного документообігу мають привабливу вартість і доступні як дрібним, середнім підприємствам, так і великим організаціям. Ви можете замовити готовий програмний продукт або індивідуальне рішення, необхідне саме вам.