Одна з областей автоматизації - створення реєстру договорів. Ви, нарешті, підете від табличок в Ексель, листочках на столі і постійних дзвінках менеджеру - "А де у нас зараз документи Іванова?".
Дозвольте менеджерам швидко створити і роздрукувати договір (в тому вигляді, в якому у вас прийнято) і своєчасно передати фахівцям в роботу. Якщо треба ще рахунок, акт, договір субпідряду - просто натисніть кнопку.
Облік оплат - присутній, можете вести нескладну бухгалтерію і точно знати свій прибуток і боржників.
Перехід по етапах - один клік мишки і система зафіксувала, що ви відвозить документи на узгодження або геодезисти відзняли ділянки.
Пошук по базі - типове питання замовника по телефону: "Що з моїми документами?" - запитайте його прізвище, зробіть пошук і дивіться виконання за договором.
Контроль виконання - тепер ви завжди знаєте, кому і коли ви віддали в роботу, і чому документи робляться два роки (менеджери відзначали, стільки акт погодження меж підписували).
Електроний архів - щоб не губилися обмінні файли і сканкопіі документації.
Єдина система на весь офіс - всі співробітники можуть підключатися до системи і бачити ту інформацію, до якої мають доступ в залежності від своїх обов'язків.
Одними з невід'ємних дій в землеустрій - є проектні. Геодезистам треба відбудувати об'єкт з комунікаціями, проектантам - привести ділянку у відповідність з поставленими завданнями. На сьогодні існує багато як геодезичних програм (ГІС), так і ні (тобто без реальної прив'язки до місцевості, наприклад CAD), які дозволяють в якійсь мірі спростити і автоматизувати ці дії. Нами запропонована ГІС - НЕ комбайн, який береться за вирішення всіляких проблем, але багато що вона вміє.
• Відбудовувати абриси по геодезичним журналам.
• Виконувати геодезичні завдання побудови точки 10мя способами.
• Виводити об'єкт на задану площу, довжину сторін.
• Проектувати ділянку на задану площі або кіл-ть.
• Відбудовувати об'єкти за координатами, в т.ч. з файлів.
• Імпортувати обмінні файли IN4/XML, в т.ч. для створення
бази ділянок для перевірки накладок і стикування.
• Стикувати ділянки.
• Проектувати комунікації.
• Підтримує файли інших векторних форматів: Arcgis shp, Autocad dwg, Digitals dmf і ін.
• Відображає графічні підоснови форматів: Mapinfo tab, Arcgis tfw, WMS, Splitter cat,
дозволяє прив'язати і переприв'язавать підкладку.
Зазвичай наступним етапом формуються кадастрові плани, ситуаційні схеми і інші картографічні матеріали, необхідні для формування документації, але не в нашому випадку. Адже ми їх отримаємо автоматично після того, як підготуємо ділянку для обмінного файлу (тобто опишемо де ділянка, угіддя, суміжник і т.д.) Це гарантує, що інформацію в систему ви введете один раз і що вся документація буде містити ідентичну інформацію в усіх її частинах (експлікація, каталог координат, кадастровий і ситуаційний план, обмінний файл).
Фірми, які багато років працюють на ринку, звичайно мають свої напрацьовані документації в Word-е і Excel-е і можуть не розуміти, навіщо їм щось автоматизувати в плані підготовки самої документації. Адже в чому складність - знайшов схожий проект, поміняв в ньому ключові параметри і роздрукував. А системі ще навчайся, звикай, плати - здається, що краще залишити все як є.
Якщо ви робите 5 проектів в місяць, ви можете собі дозволити не думати про перехід на систему. Але якщо у вас великий обсяг робіт, якщо ви прагнете прискорити підготовку документації, якщо ви не хочете платити за помилки проектантів - вам треба використовувати систему підготовки документації. І оцінити переваги.
У систему проектант вводить дані один раз. В разі коригування він теж змінює дані тільки в одному місці.
Вся документація гарантовано виходить узгоджена, тому що дані беруться з одного джерела. Ви також підете від технічних помилок: тут замінив адресу, а тут забув, або тут поставив прізвище нового начальника ресурсів, а в наступному проекті виявився старий. Ви миттєво реагуєте на нові вимоги до оформлення документації.
Система друкує документацію на основі шаблонів (які до того ж легко і зручно редагуються без застосування спеціальних навичок). Якщо проектант звик писати пояснювальні записки як твір, то тепер кожен лист буде типізований і мати рівно стільки інформації, скільки необхідно, щоб проект відповідав всім вимогам законодавчої і нормативної базі. Так, звичайно, доведеться підготувати ці шаблони (замовити нові або адаптувати типові), але в майбутньому проектант витрачає час лише на введення правильної інформації в систему і далі просто роздруковує листи документації і зберігає готовий обмінний файл XML.
Наша система унікальна тим, що в одному шаблоні можна запрограмувати різне відображення в залежності від вихідних даних: наявності співвласників, наявності осг в одному проекті, тип права (власність/оренда), підстава права і т.д. Як це працює, можете подивитися на скріншотах:
Підготовка та друк планів може бути легкою і зручною. Розміщуйте скільки завгодно вікон карт на одному аркуші, також в розпорядженні вже готові каталоги координат (довжин ліній, кутів), експлікації угідь, експлікації обмежень, описи смежеств і ін. До речі, якщо у вас немає ніякої підкладки, можна завантажити її з Google в уже прив'язаних координатах СК63.
Ймовірно, ви знаєте, що XML виглядає по-різному в залежність від мети, для якої він створюється. Так, в одному випадку повинні додасться якісь блоки, в іншому - їх категорично бути не повинно. "Але навіщо мені про все це пам'ятати?" - запитаєте ви - "Я хочу просто вказати дані орендаря, а система нехай сама занесе їх в потрібні місця." Саме так думаємо і ми.
Проектант вносить дані у відповідних полях проекту і одним натисненням кнопки формує правильний обмінний файл XML.
Ви можете створити обмінний файл:
• на кадастровий номер,
• для оформлення права власності/ остійного користування,
• для переоформлення права власності,
• для отримання витягу,
• на договір оренди/продовження/ануляцію,
• на договір суборенди/продовження/ануляцію,
• для накладення обмежень,
• для договору сервітуту,
• для встановлення меж.
Ми постійно відстежуємо зміни в законодавстві, зокрема, до вимог до складу та структури XML, і випускаємо виправлення програми. Також ми враховуємо особливості перевіряючих обмінні файли програм, в т.ч. НКС.
Основне завдання програми - правильно конвертувати IN4 в XML. Інша, не менш важлива - підправити координати, виправити об'єкти, швидко підкоригувати семантику, перевірити баланс угідь, перетворити "бубліки". І звичайно, перевірити на тестері на помилки.